پیام شهید ناصرباقریان

به گزارش فضای مجازی

دفاع پرس،

* سفارش به امت حزب الله
ای امت حزبالله امروز اسلام به من و شما احتیاج دارد در هر کجا که هستید چه جبهه یا پشت جبهه جلوی باطل با جدیت بایستید و احیای حق کنید. خوارج امروز هم منافقین میباشند اینها هم به نام اسلام میخواهند ضربه به اسلام برانند اینها فقط در شعار اسلام را میخواهند و از آن سوء استفاده میکنند خطر اینها از منافقین کمتر نیست حال شما با جستجو این افراد را بشناسید. این را از قول امام عزیز میگویم که پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی نبیند ما پیرو ولایت فقیه هستیم، مواظب باشید که ت متعهد اصیل را از صحنه خارج ننمایند هر چند میدانیم مسلمین و ت اسلام بیدار هستند.ای مردم بیتفاوت نباشید. این نظام الهی را یاری کند راه اولیای خدا را دنبال کنید نماز را همیشه در اول وقت حتی المقدور با حضور قلب بخوانید، به جماعت بخوانید، در نماز جمعه شرکت کنید. حامی ت دلسوز و مبارز باشید پشتیبان امام باشید تا آسیبی باین انقلاب عظیم نرسد.
* هدف حضور در جبهه
من در این راه با میل خود و با راهنمائی و هدایت نایب بر حق امام زمان گام برداشته و اعتقاد به راه خود دارم.بنده برای دفاع از حریم دین مقدس اسلام و برقراری جمهوری اسلامی و همچنین مبارزه با دشمنان اسلام و فی سبیل ا. قدم به این راه نهاده ام. اکنون که عازم جبهه هستم که فقط زیر پرچم اسلام و شعار لا اله الاالله و شعار اسلام به جبهه میروم رهبری امام خمینی را تا سر حد جان قبول دارم. از افرادی که در زیر پرچمی غیر از پرچم اسلام هستند کمی بیندیشند. از کسانی که بر سر مزار بنده میایند میخواهم که فکر کنند که چگونه دنیا چقدر کوتاه و زودگذر است بفکر قیامت باشند آری مرگ بزرگترین امتحان زندگی ماست اگر آنرا انتخاب کردیم پیروزیم و گرنه ما را ذلیلانه تسلیم خویش
خواهد ساخت.
* در ستایش از مادر خویش
درود بر مادرم که هر موقع میگفتم میخواهم بروم جبهه یا ماموریت میگفت به سلامت خدا نگهدار شما.
مادر اگر میخواهی حضرت زهرا شفیع تو در روز قیامت باشد بر سر قبرم گریه مکن فقط به خدا بگو این امانت را بمن دادی بتو پس دادم. مادرم چون کوه استقامت کن، در راه دین بکوش که هر چه بکوشی کم است. از مادر و فرزندان و برادران و دوستان و برادران پاسدار طلب بخشش دارم و از کارهایی که اشتباه از من سرزده یا احتمالا رنجی از من به آنها رسیده است طلب
بخشش دارم.
* سفارش به خانواده
خانوادهام اگر چنانچه لیاقت شهید شدن برایم پیش آمد از شما میخواهم که برایم گریه نکنی، برای پیروزی اسلام و رزمندگان اسلام دعا کنید. اگر بشهادت رسیدم از همسرم انتظار دارم این نکته را توجه داشته باشد از شما میخواهم که در تربیت فرزندان کاملاً مراقب باشی.
انتظاری که از تمام بستگان دور و نزدیک دارم اینست که اگر خداوند تبارک و تعالی بنده حقیر را طلب کرد هیچ گونه ناراحت نباشید و عکس العملی از خودتان نشان دهید که تمامی رفتارتان خاری در چشم دشمنان اسلام باشد.
پیامی از این حقیر بفرزندانم دارم بیشتر با قرآن آشنائی پیدا کنید، همیشه و در همه وقت خدا را از یاد نبرید و از عذابش بترسید و به رحمت او امیدوار، در راه اسلام زندگی کنید برای اسلام کار کنید، از سختی نهراسید از توکل بخدا و توسل به ائمه خودداری ننمائید که در گمراهی خواهید افتاد. فرزندان من عقیده کامل به ولایت فقیه داشته باشند دستورات قرآن و اسلام و حجاب اسلامی را رعایت کنند. عزیزم اگرچه در زندگی برای تو همسری آنگونه که تو قابل بودی نبودم اگرچه آنچه کار همسرداری بود بجا نیاوردم ولی مطمئن باش که از خدا برایت سعادت آرزو میکنم. فرزندانم را در سایه اسلام و قرآن تربیت کن و راه پدرشان را همیشه بیاد آنها بیاور.
دخترم حجاب شما سنگر است. فرزند عزیزم از دور ترا میبوسم و از خداوند مسئلت دارم که ترا نیز از مجاهدان فی سبیلالله قرار دهد مخارج بعد از شهادتم را ساده خرج کنید. مقدار پولی که دارم مقدار 20 هزار تومان بانک ملت دارم مبلغ 17 هزار تومان از برادرم. طلبکارم مبلغ 8 هزار تومان. وکیل وصی بنده هم خانوادهام هستند.اگر مرگ طبیعی مُردم همان اندازه که متعلق بنده میگیرد خرج شود.
حساب سالم با آیتالله شاهچراغی بوده بعد از عید مبلغ 12 هزار تومان بدهکار بودم 3 هزار تومان دادم.تمام برادران و خواهران و فرزندان سفارش میکنم که در خط ولایت فقیه حرکت کنید.

منبع:رومه جمهوری اسلامی

:
ای خدا تو شاهدی عزیزتر از جانم چیز دیگری ندارم که فدای اسلام عزیز کنم، جانم را بپذیر
تا با خون خود حقانیت اسلام را ثابت کنم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها